Hiszpania 7 dni

barcelona hiszpania

MALAGA - GIBRALTAR - TANGER (MAROKO) - GRANADA - BARCELONA

 

1. dzień:

Wyjazd z Krakowa (godzina i miejsce wyjazdu do ustalenia). Przejazd na lotnisko w Balicach k/ Krakowa lub Pyrzowice k/Katowic. Wylot do Malagi. Przejazd do hotelu w Torremolinos, zakwaterowanie. Przejazd na wieczór hiszpański/ lub obiadokolacja w hotelu. Nocleg


2 dnień:

Po śniadaniu przejazd z Torremolinos do Gibraltaru (terytorium brytyjskie). Po drodze spacer po Marbelli. Następnie zwiedzanie Skały Gibraltarskiej, a tam m.in. fortyfikacje, jaskinie, jedyny w Europie rezerwat małp, żyjących na wolności. Obiadokolacja. Nocleg w okolicy Algeciras lub Tarify.

 

3. dzień:

Po śniadaniu wyjazd autokarem do portu w Tarifa, aby przepływając Cieśninę Gibraltarską dostać się do wybrzeży Afryki. W czasie rejsu zostanie podany obiad. W Tangerze -wycieczka z przewodnikiem wokół miasta i podziwianie widoku na Cieśninę Gibraltarską. Powrót tą samą drogą. Przejazd do hotelu, obiadokolacja. Nocleg w okolicy Algeciras.

 

4. dzień:

Po śniadaniu wyjazd do Granady- zwiedzanie ALHAMBRY - rezydencji Emirów Grenady,  ostatnich arabskich władców w Europie - arcydzieło sztuki arabskiej (UNESCO), największe w Europie. Katedra, mauretańska dzielnica. Wizyta na Starym Mieście, Katedra z XVI wieku i Kaplica Królewska. Przejazd do hotelu w Granadzie lub okolicy. Obiadokolacja. Nocleg.


5 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, całodzienny przejazd autokarem z Grenady do Barcelony. Po drodze krótki postój w Walencji. Obiad na trasie. Przyjazd w okolice Barcelony w późnych godzinach wieczornych. Nocleg.

 

6. dzień:

Śniadanie, zwiedzanie stolicy Katalonii, w której znajduje się słynna świątynia Sagrada Familia - dzieło życia architekta Antonio Gaudiego, Park Guell również zaprojektowany przez Antonio Gaudiego. Wizyta na starym mieście,. Zwiedzanie Barri Gotic, czyli dzielnicy gotyckiej z wąskimi i krętymi uliczkami, Katedra, Ratusz. Spacer bulwarami Rambla, obiadokolacja w hotelu w okolicy Barcelony. Nocleg.

 

7 dzień:

Śniadanie, Cosmo Caixa. Transfer na lotnisko. Odprawa. Wylot z Barcelony, przylot do Polski.

 

cena obejmuje:

  • 6 noclegów w hotelach min. 3 ***
  • 6 śniadań , 5 obiadokolacji (napoje płatne dodatkowo),
  • wieczór flamenco
  • opieka profesjonalnego pilota
  • ubezpieczenie KL, NW
  • przejazdy autokarem wg. programu
  • podatek Vat

 

zniżki i dopłaty:

  • cena nie obejmuje kosztów biletów wstępów oraz lokalnych przeowodników. Na ten cel należy przeznaczyć około 190 euro.
  • koszt biletu lotniczego : Polska- Hiszpania- Polski
  • napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne