LONDYN 5 DNI

Program wyjazdu:

1 dzień: Wylot z Krakowa/Katowic (godzina i miejsce wylotu do ustalenia). Przylot do Londynu, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Przejazd komunikacja miejską i zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej lub Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds (za dodatkową opłatą). Następnie przejazd do Covent Garden (czas wolny) i spacer po mieście: Leicester Square, Piccadilly Circus, Regent Street i Oxford Street. Obiadokolacja. Powrót do hotelu/hostelu.


2 dzień: Śniadanie. Przejazd do centrum. Spacer do Hyde Park na Róg Mówców, przejście koło Marble Arch do Pałacu Buckingham, Parku św. Jakuba (jeden z najstarszych parków w Londynie, wchodzący w skład królewskich parków w Londynie). Zwiedzanie Opactwa Westminsterskiego (miejsce koronacji królów angielskich), spacer koło Wieży Zegarowej (Big Ben), zwiedzanie British Muzeum. Obiadokolacja. Powrót do hotelu/hostelu.


3 dzień: Śniadanie. Przejazd do Greenwich, spacer po Old Royal Naval College, zwiedzanie Muzeum Morskiego oraz Planetarium. Czas wolny w parku. Podróż statkiem z Greenwich pod Londyńskie Oko (możliwość przejaźdżki i podziwiania panoramy Londynu – za dodatkową opłatą), Trafagar Square, Tate Galerii. Obiadokolacja. Możliowość zarezerwowania musicalu na Lodnyńskim West End (za dodatkową opłatą). Powrót do hotelu/hostelu


4 dzień: Śniadanie. Przejazd do City, krótki spacer, zwiedzanie Katedry Św. Pawła (jeden z najbardziej znanych kościołów anglikańskich). Następnie krótki spacer i zwiedzanie Tower (z przewodnikiem w jęz. polskim), przejście mostem London Bridge na drugą stronę Tamizy, krótki spacer wzdłuż rzeki z widokiem na okręt wojenny HMS Belfast (za dodatkową opłatą). Obiadokolacja. Powrót do hotelu.

 

5 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie, przejazd na lotnisko. Przylot do Krakowa/Katowic (w przypadku przylotu do Katowic transfer do Krakowa).

 

Cena zawiera:

  • przelot Katowice/Kraków – Londyn  / tam i z powrotem /
  • transfer na lotnisko w Katowicach (przy wylocie z Katowic)
  • 4 noclegi w hostelu lub hotelu położonym na obrzeżach Londynu,
  • 4 śniadania + 4 obiadokolacje ( napoje dodatkowo płatne )
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • transfer lotnisko-hotel-lotnisko   

  

Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Program jest ramowy i kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.