Kazimierz Dolny - Puławy - Farma Iluzji - Sandomierz

1. Kazimierz 1. Sandomierz 1. Iluzja

Dzień 1

Wyjazd o godz. 07:00 (miejsce i godzina do ustalenia) w kierunku Kazimierza Dolnego – miasta położonego na prawym brzegu Wisły. Zwiedzanie miasta m. in.: Rynek z piękną starówką pamiętającą odległe czasy, Klasztor Reformatów, ruiny zamku obronnego, wejście na basztę i Górę trzech Krzyży (nawiązującą do Golgoty). Przyjazd do miejsca zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do Puław i spacer po wspaniałym parku Czartoryskich (klasyczna Świątynia Sybilli, Domek Gotycki, Brama Rzymska, Domek Aleksandryjski. Następnie przejazd do wsi Mościska – wizyta w jedynym w Polsce parku sensorycznym osadzonym w iluzji. Pakiet z przewodnikiem obejmuje min.: zabawę w poszukiwaczy przygód w Wiklinowym Labiryncie, przeprawę tratwami przez Zaklęty Staw, przygodę na Szlaku Trapera, przygodę w Zakręconym Domku, wrażenie lewitacji w Tunelu Zapomnienia, szukanie rozwiązań zagadki Lewitującego Kranu. W trakcie pobytu na farmie pieczenie kiełbasek (dla bezpieczeństwa dzieci kiełbaski są pieczone na ogniu na ruszcie). Powrót na obiadokolację, nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu (suchy prowiant na drogę) i przejazd do Sandomierza. Spacer po mieście: Brama opatowska, kościół św. Ducha, Rynek z Ratuszem, przejście Podziemną Trasą Turystyczną, Ucho Igielne – jedyna zachowana furta w systemie murów obronnych, Plac Poniatowskiego, Collegium Gostomianum, Dom Długosza, Bazylika Katedralna z XIV w. Przejazd do Baranowa Sandomierskiego, zwiedzanie zamku zwanego Małym Wawelem. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Termin: do indywidualnego ustalenia

Cena/os.: 479 PLN * obowiązuje przy grupie 45 osób + 3 osoby opieki gratis

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem
  • 2 noclegi w Puławach
  • wyżywienie: 2x śniadania i obiadokolacje; 1x pieczenie kiełbasek na Farmie Iluzji, 1x lunch box
  • pobyt na Farmie Iluzji – pakiet podstawowy z przewodnikiem 5 godz.
  • opiekę polskojęzycznego pilota
  • ubezpieczenie NNW Signal Iduna

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępów do zwiedzanych obiektów 45 PLN.