O nas

Jesteśmy biurem działającym na rynku turystycznym już od 1991 roku. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Małopolskiego nr K/474/99/168/2004 oraz ubezpieczenie w towarzyswie ubezpieczeniowym Signal Iduna od odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzeniem działalności turystycznej.

   

Blisko 21-sto letnie doświadczenie w organizowaniu imprez turystycznych daje gwarancję profesjonalnego przygotowania programów turystycznych oraz rzetelnej i fachowej ich obsługi. Zajmujemy się przede wszystkim organizacją objazdowych wycieczek po kraju i zagranicy, wczasów wypoczynkowych oraz imprez z programem edukacyjnym dla szkół, wyjazdów integracyjnych i wycieczek dla zakładów pracy oraz pielgrzymek dla parafii. Wyjazdy obsługujemy własnymi - luksusowymi autokarami BOVA FUTURA wyposażonymi w klimatyzację, wc, video, barek, lodówkę.


Zapewniamy również wykwalifikowaną, profesjonalną kadrę pilotów i przewodników a zakwaterowanie z wyżywieniem w sprawdzonych hotelach i pensjonatach. Naszym głównym celem zatem jest świadczenie usług na wysokim poziomie, przy stosunkowo niskich cenach oraz szczególną dbałość o zadowolenie każdego z naszych KLIENTÓW.